Tarte au Citron (1.0.4) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Read more
te: పూర్తిగా చదవండి

en: Comments
te: వ్యాఖ్యలు

en: Social networks
te: సామాజిక జాలాలు

en: Support
te: తోడ్పాటు

en: Settings
te: అమరికలు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: True
te: సత్యం

en: False
te: అసత్యం

en: Top
te: పైన

en: Other
te: ఇతర

en: Deny
te: తిరస్కరించు

en: Close
te: మూసివేయి

en: Parameters
te: పరామితులు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
