Tarte au Citron (1.0.0) - en to ja translation catalogue (27 entries)

en: Read more
ja: 続きを読む

en: Comments
ja: コメント

en: Support
ja: サポート

en: Settings
ja: 設定

en: Top
ja: トップ

en: Bottom
ja: ボトム

en: Other
ja: その他

en: Allow
ja: 許可

en: Deny
ja: 拒否

en: Destination
ja: 行き先

en: Close
ja: 閉じる

en: Original
ja: オリジナル

en: Parameters
ja: パラメータ

en: Middle
ja: 中

en: Missing
ja: 喪失

en: Installed
ja: インストール済み

en: Top left
ja: 左上

en: Top right
ja: 右上

en: Bottom right
ja: ボトム 右

en: Bottom left
ja: ボトム 左

en: Services
ja: サービス

en: Service
ja: サービス

en: About
ja: アバウト

en: Uses
ja: 機能

en: Google Tag Manager
ja: Googleタグマネージャー

en: oEmbed content
ja: oEmbed コンテンツ

en: oEmbed source
ja: oEmbed ソース
