Tarte au Citron (1.0.1) - en to lt translation catalogue (18 entries)

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Other
lt: Kiti

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Destination
lt: Paskirtis

en: Close
lt: Uždaryti

en: Original
lt: Orginalas

en: Parameters
lt: Parametrai

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Installed
lt: Įdiegta

en: Services
lt: Paslaugos

en: Service
lt: Paslauga

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
