Tarte au Citron (1.0.5) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Destination
nl: Bestemming

en: Original
nl: Origineel

en: Middle
nl: Midden

en: Top left
nl: Linksboven

en: Top right
nl: Rechtsboven

en: Bottom right
nl: Rechtsonder

en: Bottom left
nl: Linksonder

en: Services
nl: Diensten

en: Cookie name
nl: Cookienaam
