Tarte au Citron (1.0.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: True
oc: Verai

en: False
oc: Fals

en: Top
oc: Naut

en: Bottom
oc: Bas

en: Middle
oc: Mitan

en: Services
oc: Servicis
