Tarte au Citron (1.0.5) - en to pl translation catalogue (14 entries)

en: True
pl: Prawda

en: False
pl: Fałsz

en: Top
pl: Góra strony

en: Bottom
pl: Dół strony

en: Destination
pl: Cel

en: Original
pl: Oryginał

en: Parameters
pl: Parametry

en: Middle
pl: Środek

en: Top left
pl: Lewy górny róg

en: Top right
pl: Prawy górny róg

en: Bottom right
pl: Prawy dolny róg

en: Bottom left
pl: Lewy dolny róg

en: Services
pl: Serwisy

en: Cookie Domain
pl: Domena ciasteczka
