Tarte au Citron (2.0.0) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Settings
nl: Instellingen

en: Default
nl: Standaard

en: Unknown
nl: Onbekend

en: Custom
nl: Aangepast

en: Missing
nl: Ontbreekt

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Texts
nl: Teksten

en: Services
nl: Diensten

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: Current language
nl: Huidige taal

en: oEmbed content
nl: oEmbed-inhoud

en: oEmbed source
nl: oEmbed-bron
