Tarte au Citron (2.0.1) - en to pl translation catalogue (12 entries)

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Default
pl: Domyślny

en: Unknown
pl: Nieznany

en: Custom
pl: Własne

en: Missing
pl: Brakujące

en: Installed
pl: Zainstalowane

en: Services
pl: Serwisy

en: About
pl: O stronie

en: Uses
pl: Używa

en: Current language
pl: Obecny język

en: oEmbed content
pl: Zawartość oEmbed

en: oEmbed source
pl: Źródło oEmbed
