Tarte au Citron (2.0.2) - en to bs translation catalogue (7 entries)

en: Read more
bs: Čitaj dalje

en: Comments
bs: Komentari

en: Settings
bs: Postavke

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Unknown
bs: Nepoznato

en: Custom
bs: Prilagođen

en: Current language
bs: Trenutni jezik
