Tarte au Citron (2.0.2) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Read more
cy: Darllen mwy

en: Comments
cy: Sylwadau

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Unknown
cy: Anhysbys

en: Custom
cy: Addasu

en: Other
cy: Arall

en: Allow
cy: Caniatau

en: Deny
cy: Gwrthod

en: Close
cy: Yn agos

en: Current language
cy: Iaith cyfredol
