Tarte au Citron (2.0.2) - en to eo translation catalogue (11 entries)

en: Read more
eo: Legu pli

en: Comments
eo: Komentoj

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: Default
eo: Defaŭlto

en: Unknown
eo: Nekonata

en: Custom
eo: Propra

en: Other
eo: Alia

en: Allow
eo: Permesu

en: Deny
eo: Malpermesu

en: Videos
eo: Filmetoj
