Tarte au Citron (2.0.2) - en to gu translation catalogue (10 entries)

en: Read more
gu: આગળ વાંચો

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Unknown
gu: અજ્ઞાત

en: Other
gu: અન્ય

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
