Tarte au Citron (2.0.2) - en to is translation catalogue (12 entries)

en: Read more
is: Lesa meira

en: Comments
is: Ummæli

en: Social networks
is: Samfélagsmiðlar

en: Settings
is: Stillingar

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Unknown
is: Óþekkt

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Allow
is: Heimila

en: Deny
is: Hafna

en: Close
is: Loka

en: About
is: Um
