Tarte au Citron (2.0.2) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Read more
jv: Candhaké

en: Comments
jv: Komèntar

en: Settings
jv: Sétingan

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Unknown
jv: Ora dikenal

en: Custom
jv: Kostum

en: Other
jv: Liyané

en: Installed
jv: Dipasang

en: About
jv: Ngenani
