Tarte au Citron (2.0.2) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Unknown
ku: نەزانراو

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Other
ku: هیتر

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Installed
ku: دامەزرێنراوە

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
