Tarte au Citron (2.0.2) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Read more
ne: थप पढ्नुहोस्

en: Comments
ne: टिप्पणीहरू

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Unknown
ne: अज्ञात

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Installed
ne: स्थापित गरिएको

en: About
ne: बारेमा
