Tarte au Citron (2.0.2) - en to oc translation catalogue (17 entries)

en: Read more
oc: Legir la seguida

en: Comments
oc: Comentaris

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Unknown
oc: Desconegut

en: Custom
oc: Personalizat

en: Other
oc: Autre

en: Allow
oc: Autorizar

en: Deny
oc: Refusar

en: Close
oc: Tampar

en: Missing
oc: Mancant

en: Installed
oc: Installat

en: Services
oc: Servicis

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: Current language
oc: Lengatge actual
