Tarte au Citron (2.0.2) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Read more
ps: نور ولولی

en: Comments
ps: څرګندونې

en: Settings
ps: امستنې

en: Default
ps: تلواله

en: Unknown
ps: ناپیژنده

en: Custom
ps: خپلېخوښه

en: Other
ps: نور

en: Allow
ps: پرېښل

en: Close
ps: تړل

en: Missing
ps: ورك

en: Installed
ps: لګول شوي

en: About
ps: په اړه
