Tarte au Citron (2.0.2) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Read more
sq: Lexo akoma

en: Comments
sq: Komente

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Unknown
sq: Nuk njihet

en: Custom
sq: E personalizuar

en: Other
sq: Tjetër

en: Allow
sq: Lejo

en: Deny
sq: Ndalo

en: About
sq: Informacione
