Tarte au Citron (2.0.2) - en to th translation catalogue (13 entries)

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: Unknown
th: ไม่รู้

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Close
th: ปิด

en: Installed
th: ติดตั้ง

en: Service
th: บริการ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Uses
th: ใช้
