Tarte au Citron (2.0.5) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Settings
de: Einstellungen

en: Default
de: Standard

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Custom
de: Benutzerdefiniert

en: Missing
de: Fehlt

en: Texts
de: Texte

en: Services
de: Dienste

en: Service
de: Dienst

en: About
de: Über

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Current language
de: Aktuelle Sprache

en: Strategy
de: Strategie

en: GDPR
de: DSGVO
