Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to bo translation catalogue (43 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Username
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: List
bo: མིང་ཐོ

en: more
bo: དེ་ལས་མང་བ

en: Action
bo: བྱ་འགུལ

en: Last updated
bo: ཐེངས་རྗེས་མའི་གསར་སྒྱུར

en: Taxonomy
bo: རིགས་དབྱེ

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Manage
bo: དོ་དམ།

en: Add term
bo: བྱེ་བྲག་གི་མིང་སྣོན་པ

en: All
bo: ཡོངས

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Add content
bo: ནང་དོན་ཁ་སྣོན

en: Page
bo: དྲ་ངོས

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Published
bo: སྤེལ་ཟིན་པ

en: Filter
bo: ཚགས་རྒྱག

en: Last access
bo: ཐེངས་རྫེས་མའི་བེད་སྤྱོད

en: System
bo: མ་ལག

en: Desc
bo: ཇེ་དམའ

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Sort by
bo: གོ་རིམ་གཞི་འཛིན་ས།

en: Add user
bo: སྤྱོད་མཁན་ཁ་སྣོན

en: People
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Blocked
bo: བཀག་ཚར་པ

en: Apply
bo: རེ་ཞུ།

en: Menus
bo: འདེམས་བྱང

en: Offset
bo: ཁ་གསབ

en: You do not have any administrative items.
bo: ཁྱེད་ལ་དོ་དམ་པའི་ནང་ཚན་གང་ཡང་མེད།

en: Add link
bo: སྦྲེལ་ཐག་ཁ་སྣོན

en: Items per page
bo: ངོས་རེ་རེིའི་ནང་ཚན་གྱི་གྲངས

en: - All -
bo: - ཡོངས-

en: Find and manage people interacting with your site.
bo: ཁྱེད་ཀྱི་དྲ་ཚིགས་ལ་འབྲེལ་འདྲིས་བྱེད་མཁན་གྱི་མི་སྣ་བཙལ་བ་དང་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Configure user accounts.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་སྒྲིག་འགོད་བྱེད་པ།

en: Bulk update
bo: འབོར་དུ་གསར་སྒྱུར།

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་ཐོ་ཁོངས་དང་འགན་ནུས། སྤྱོད་དབང་ལ་དོ་དམ་རྒྱག་པ།

en: Asc
bo: ཇེ་མཐོ

en: Master
bo: གཙོ་འཛིན
