Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to km translation catalogue (33 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: List
km: បញ្ជី

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Action
km: អំពើ

en: Last updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: Taxonomy
km: ចំណាត់​ថ្នាក់

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Add term
km: បន្ថែម​ពាក្យ

en: All
km: ទាំងអស់

en: Active
km: សកម្ម

en: Add content
km: បន្ថែម​មាតិកា

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Filter
km: តម្រង

en: Last access
km: ចូលដំណើរការ​ចុងក្រោយ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Role
km: តួនាទី

en: Users
km: អ្នក​ប្រើ

en: Add user
km: បន្ថែម​អ្នក​ប្រើ

en: People
km: មនុស្ស

en: Blocked
km: បាន​ទប់ស្កាត់

en: Menus
km: ម៉ឺនុយ

en: You do not have any administrative items.
km: អ្នក​គ្មាន​ធាតុ​គ្រប់គ្រង​ណាមួយ​ទេ ។

en: Add link
km: បន្ថែម​តំណ

en: Find and manage people interacting with your site.
km: រក​ និង​គ្រប់​គ្រង​មនុស្ស​ដែល​មាន​ទំនាក់​ទំនង​ជាមួយ​តំបន់​បណ្តាញ​របស់​អ្នក​ ។

en: Configure user accounts.
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​គណនី​អ្នកប្រើ ។

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
km: គ្រប់គ្រង​គណនី​អ្នកប្រើ តួនាទី និង​សិទ្ធិ ។
