Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (30 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: more
ku: زیاتر

en: Action
ku: کردار

en: Last updated
ku: دوا نوێ بوونەوە

en: Taxonomy
ku: پۆل

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Add term
ku: زیادکردنی واژە

en: All
ku: هەموو

en: Active
ku: چالاکە

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Filter
ku: پاڵێو

en: System
ku: سیسته‌م

en: Role
ku: ڕۆل

en: Users
ku: بەکارهێنەران

en: Add user
ku: بەکارهێنەر زیادبکە

en: People
ku: خەڵک

en: Blocked
ku: بلۆککراوە

en: Menus
ku: پێڕستەکان

en: Add link
ku: بەستەر زیادبکە

en: Configure user accounts.
ku: ڕێکخستنی هەژماری بەکارهێنەر

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
ku: بەڕێوەبردنی هەژماری بەکارهێنەران، ڕۆڵەکان و مۆڵەتپێدانەکان.
