Tasty Backend (8.x-1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (42 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Author
oc: Autor

en: List
oc: Listar

en: more
oc: mai

en: Action
oc: Accion

en: Last updated
oc: Darrièra mesa a jorn

en: Taxonomy
oc: Taxinomia

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Settings
oc: Paramètres

en: Manage
oc: Gerir

en: Add term
oc: Apondre un tèrme

en: All
oc: Tot

en: Active
oc: Actiu

en: Add content
oc: Apondre de contengut

en: Page
oc: Pagina

en: Roles
oc: Ròtles

en: Published
oc: Publicat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Last access
oc: Darrièr accès

en: System
oc: Sistèma

en: Role
oc: Ròtle

en: Users
oc: Utilizaires

en: Sort by
oc: Triar per

en: Add user
oc: Apondre un utilizaire

en: No results found.
oc: O planhèm, cap de resultat es pas estat trobat.

en: People
oc: Personas

en: Blocked
oc: Blocat

en: Apply
oc: Aplicar

en: Menus
oc: Menús

en: Offset
oc: Decalatge

en: You do not have any administrative items.
oc: Avètz pas accès a cap de pagina d'administracion.

en: Add link
oc: Apondre un ligam

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Find and manage people interacting with your site.
oc: Trobar e administrar las personas qu'interagisson amb vòstre site.

en: Configure user accounts.
oc: Configuratz los comptes dels utilizaires

en: Bulk update
oc: Mesa a jorn en massa

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
oc: Gerir los comptes d'utilizaires, los ròtles, e los dreits d'accès.

en: Master
oc: Maître
