Tasty Backend (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (36 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: Username
be: Імя карыстальніка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: more
be: болей

en: Action
be: Дзеянне

en: Last updated
be: Абноўлена

en: Taxonomy
be: Таксаномія

en: Reset
be: Скінуць

en: Settings
be: Налады

en: Manage
be: Кіраваць

en: Add term
be: Дадаць тэрмін

en: All
be: Усе

en: Active
be: Актыўна

en: Add content
be: Дадаць змесціва

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Published
be: Апублікавана

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Last access
be: Апошні дасяг

en: System
be: Сістэма

en: Role
be: Роля

en: Users
be: Карыстальнікі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Add user
be: Дадаць карыстальніка

en: People
be: Карыстальнікі

en: Blocked
be: Заблакавана

en: Apply
be: Ужыць

en: Menus
be: Меню

en: You do not have any administrative items.
be: У вас няма ніякіх адміністратыўных элементаў.

en: Add link
be: Дадаць спасылку

en: Find and manage people interacting with your site.
be: Шукаць і кіраваць людзьмі, якія ўзаемадзейнічаюць з вашым сайтам.

en: Configure user accounts.
be: Налады рахункаў карыстальнікаў

en: Manage user accounts, roles, and permissions.
be: Кіраванне рахункамі карыстальнікаў, ролямі і правамі доступу.
