Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (34 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Author
el: Συντάκτης

en: Action
el: Ενέργεια

en: Last updated
el: Τελευταία ενημέρωση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Total
el: Συνολικό κόστος

en: User
el: Χρήστης

en: All
el: Όλες

en: Page
el: Σελίδα

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Customer
el: Πελάτης

en: State
el: Κατάσταση

en: Desc
el: Φθί

en: Store
el: Κατάστημα

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: ‹ previous
el: ‹ προηγούμενη

en: next ›
el: επόμενη ›

en: Orders
el: Παραγγελίες

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: « first
el: « πρώτη

en: last »
el: τελευταία »

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: About
el: Περί

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: No orders available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμες παραγγελίες.

en: Bulk update
el: Μαζική ενημέρωση

en: Order number
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Asc
el: Αύξ

en: With selection
el: Επιλογές ενημέρωσης
