Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (33 entries)

en: Title
gl: Título

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Action
gl: Acción

en: Last updated
gl: Última actualización

en: Date
gl: Data

en: Reset
gl: Reiniciar

en: User
gl: Usuario/a

en: Email
gl: Correo electrónico

en: All
gl: Todo

en: Page
gl: Páxina

en: Published
gl: Publicado

en: Filter
gl: Filtro

en: Customer
gl: Cliente

en: State
gl: Estado

en: Store
gl: Tenda

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: ‹ previous
gl: ‹ anterior

en: next ›
gl: seguinte ›

en: Orders
gl: Pedidos

en: Apply
gl: Aplicar

en: « first
gl: « primeira

en: last »
gl: última »

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: No products found.
gl: Non se atoparon produtos.

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: Bulk update
gl: Actualización masiva

en: Order number
gl: Número de pedido
