Tasty Backend Commerce (8.x-1.0-beta1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Type
or: ପ୍ରକାର

en: Email
or: ଇ-ମେଲ

en: Published
or: ପ୍ରକାଶିତ

en: Filter
or: ଛାଣକ
