Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (3.0.0) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Content types
de: Inhaltstypen

en: Visibility
de: Sichtbarkeit

en: Roles
de: Rollen

en: User name
de: Benutzername

en: User email
de: Benutzer E-Mail

en: Visibility Conditions
de: Sichtbarkeitsbedingungen

en: Visibility Condition
de: Sichtbarkeitsbedingung

en: Show for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten anzeigen

en: Hide for the listed pages
de: Auf den angegebenen Seiten ausblenden
