Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (3.0.0) - en to it translation catalogue (10 entries)

en: Pages
it: Pagine

en: Content types
it: Tipi di contenuto

en: Visibility
it: Visibilità

en: Roles
it: Ruoli

en: User name
it: Nome utente

en: User email
it: E-mail utente

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità

en: Visibility Condition
it: Condizione di visibilità

en: Show for the listed pages
it: Mostra nelle pagine elencate

en: Hide for the listed pages
it: Nascondi nelle pagine elencate
