Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (3.0.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Pages
lv: Lapas

en: Content types
lv: Satura veidi

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Roles
lv: Lomas

en: User name
lv: Lietotāja vārds
