Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (3.0.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Content types
vi: Kiểu nội dung

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Roles
vi: Vai trò

en: User name
vi: Tên người dùng
