Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Content types
tr: İçerik tipleri

en: Visibility
tr: Görünürlük

en: Roles
tr: Roller

en: Visibility Conditions
tr: Görünürlük Koşulları

en: Visibility Condition
tr: Görünürlük Koşulu

en: Show for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için göster

en: Hide for the listed pages
tr: Listelenen sayfalar için gizle
