Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.4) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Content types
sv: Innehållstyper

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Roles
sv: Roller

en: Visibility Conditions
sv: Visningsvillkor

en: Visibility Condition
sv: Visningsvillkor

en: Show for the listed pages
sv: Visa för de angivna sidorna

en: Hide for the listed pages
sv: Dölj för de angivna sidorna
