Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Content types
da: Indholdstyper

en: Visibility
da: Synlighed

en: Roles
da: Roller

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse

en: Show for the listed pages
da: Vis på de angivne sider

en: Hide for the listed pages
da: Skjul på de angivne sider
