Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.7) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Pages
et: Lehed

en: Content types
et: Sisutüübid

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Roles
et: Rollid

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus

en: Show for the listed pages
et: Näita loetletud lehtedel

en: Hide for the listed pages
et: Peida loetletud lehtedel
