Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.8) - en to fr translation catalogue (9 entries)

en: Content types
fr: Types de contenu

en: Visibility
fr: Visibilité

en: Roles
fr: Rôles

en: User name
fr: Nom d'utilisateur

en: User email
fr: Courriel de l'utilisateur

en: Visibility Conditions
fr: Conditions de visibilité

en: Visibility Condition
fr: Condition de visibilité

en: Show for the listed pages
fr: Afficher pour les pages listées

en: Hide for the listed pages
fr: Masquer pour les pages listées
