Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.8) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Content types
ro: Tipuri de conținut

en: Visibility
ro: Vizibilitate

en: Roles
ro: Roluri

en: User name
ro: Nume utilizator

en: Visibility Conditions
ro: Condiții de vizibilitate

en: Visibility Condition
ro: Condiție de vizibilitate

en: Show for the listed pages
ro: Afișați pentru paginile enumerate

en: Hide for the listed pages
ro: Ascundeți pentru paginile enumerate
