Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.8) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Content types
sk: Typy obsahu

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: User name
sk: Meno používateľa
