Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.9) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Content types
ca: Tipus de contingut

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Roles
ca: Rols

en: User name
ca: Nom d'usuari

en: User email
ca: Correu electrònic de l'usuari

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat

en: Show for the listed pages
ca: Mostra-ho per a les pàgines llistades

en: Hide for the listed pages
ca: Amaga-ho per a les pàgines llistades
