Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-1.8) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Content types
hu: Tartalomtípusok

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: User name
hu: Felhasználónév

en: User email
hu: Felhasználói e-mail

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele

en: Show for the listed pages
hu: Megjelenítés a felsorolt oldalakon

en: Hide for the listed pages
hu: Elrejtés a felsorolt oldalakon
