Tawk.to - Live chat application (Drupal 8) (8.x-2.0) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Content types
fa: انواع محتوا

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: User name
fa: نام کاربری
