Tax Number (1.0.0) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Number
jv: Angka

en: Default
jv: Gawan

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Spanish
jv: Basa Spanyol

en: About
jv: Ngenani
