Tax Number (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Number
km: លេខ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Spanish
km: អេស្ប៉ាញ

en: About
km: អំពី
