Tax Number (1.0.0) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Number
kn: ಸಂಖ್ಯೆ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Spanish
kn: ಸ್ಪಾನಿಶ್

en: Portuguese
kn: ಪೋರ್ಚುಗೀಸ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
