Tax Number (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Number
oc: Nombre

en: Default
oc: Per defaut

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Spanish
oc: Espanhòl

en: About
oc: A prepaus
