Tax Number (1.0.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Number
sl: Številka

en: Default
sl: Privzeto

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Spanish
sl: Španščina

en: About
sl: O modulu
