Tax Number (1.0.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Spanish
sq: Spanjisht

en: Portuguese
sq: Portugeze

en: About
sq: Informacione
