Tax Number (1.0.0) - en to sv translation catalogue (12 entries)

en: Number
sv: Tal

en: Default
sv: Förvald

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Spanish
sv: Spanska

en: Portuguese
sv: Portugisiska

en: About
sv: Om

en: Placeholder
sv: Platshållare

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Text that will be shown inside the field until a value is entered. This hint is usually a sample value or a brief description of the expected format.
sv: Text som visas inuti fältet tills ett värde anges. Detta tips är oftast ett exempelvärde eller en kort beskrivning av det förväntade formatet.

en: Placeholder: @placeholder
sv: Platshållare: @placeholder

en: No placeholder
sv: Ingen platshållare

en: Advanced elements
sv: Avancerade element
